Młoda (22l.) i atrakcyjna Lady szuka uległego lub uległej do zdominowania…

  • Homepage
  • >
  • Nysa
  • >
  • Młoda (22l.) i atrakcyjna Lady szuka uległego lub uległej do zdominowania…

Młoda (22l.) i atrakcyjna Lady szuka uległego lub uległej do zdominowania.Dopuszczam wszelkie rodzaje dominacji, co tylko Cię interesuje (fetysz stóp, bielizny, przebieranki, facesitting, toaletowe, wiązanie, podduszanie, karcenie, spanking i inne).
Proszę nie pisać w sprawie seksu, bo na to się nie zgadzam, szukam kogoś o podobnych, a właściwie przeciwnych zainteresowaniach 😉
Uwielbiam być Panią sytuacji, a z drugiej strony jestem bardzo otwarta na spełnienie twoich fantazji. Tresura uległego psa niezmiernie mnie podnieca psychicznie, gdy o tym myślę robię się cała wilgotna. Nie mam zbyt wielkiego doświadczenia i szukam kogoś kto pozwoli zrealizować się mojej dominującej naturze.
Nie jestem 'profesjonalistką’ i szukam tylko JEDNEJ osoby do stałego dyskretnego układu, wiadomo o tym się decyduje dopiero po pierwszej sesji dominacji.
Mam normalne życie, jestem osobą kulturalną i tego oczekuję również od drugiej strony. Nie interesują mnie internetowi gawędziarze, w grę wchodzi tylko realny układ, kontakt poza spotkaniami ograniczony do minimum (do umawiania spotkań). Preferuję osoby z Krakowa i okolic.
Muszę jakoś wybrać dlatego proszę o przesłanie konkretnej oferty z opisem swoich zainteresowań w sferze fetyszu i dominacji, a także o podanie wieku.
Oczekuję podarku pieniężnego w wysokości 200 zł za spotkanie i zapłaty za neutralne miejsce takich spotkań (ok. 50 zł) w jakimś motelu na godziny, których podobno w Krakowie nie brakuje. Jak już pisałam nie jestem profesjonalistką nie siedzę z zegarkiem i nie mierzę minut, ale przewiduję, że takie spotkanie może trwać około 1,5h.

Chcesz mieć tylko swoją Lady?

Nie wysyłam żadnych zdjęć, czekam na poważne propozycje, a poważna osoba zechce się spotkać gdzieś na mieście i zobaczyć mnie na żywo.

Szczegóły

Miasto: Nysa, województwo opolskie Status związku: Jest to skomplikowane Zasadność: Heteroseksualiści Długość: 170 - 175 cm Postawa: Ustaw Szkolenie: Szkolnictwo średnie Kolor włosów: Ciemny blond Palenie tytoniu: Nr BDSM: Nr Rozmiar miseczki: B85 Ogolony: Nr Kolczyki: Nr Tatuaże: Nr