Nawiążę współpracę z atrakcyjnymi dziewczynami od 18 do 25 lat! Nie musisz być…

  • Homepage
  • >
  • Bieruń
  • >
  • Nawiążę współpracę z atrakcyjnymi dziewczynami od 18 do 25 lat! Nie musisz być…

Nawiążę współpracę z atrakcyjnymi dziewczynami od 18 do 25 lat!Nie musisz być top modelką ani mieć doświadczenia. Wystarczy, że będziesz ładna, wesoła, otwarta na nowe znajomości a zarobisz naprawdę duże pieniądze.
Dla nas ważne jest zaufanie, dyskrecja i przyjazna atmosfera,oferowana praca jest na prywatnym 3 pokojowym mieszkaniu w Centrum.

Gwarantuję Ci super warunki pracy, ochronę , całkowitą dyskrecję . W razie konieczności
również ZAKWATEROWANIE.

Dla Mnie Twoje doświadczenie niema znaczenia, liczy się to jak traktujesz klienta.
Jeśli potrafisz sprawić by wyszedł zadowolony i chciał do Ciebie wrócić, to masz wszystko czego Ci do tej pracy potrzeba.
Wybierasz sama co lubisz- pracę w spokojnej atmosferze czy też wolisz łączyć imprezowanie z pracą. Masz kilka mieszkań do wyboru, więc sama decydujesz gdzie będzie Ci lepiej 🙂

Ja ze swojej strony mogę zaoferować stawkę dostosowaną do twojego serwisu oraz wygładu , NAPIWKI OCZYWISCIE TWOJE, PROFESJONALNA SESJE ZDJECIOWA oczywiście jeśli nie masz ochoty pracować na swoich zdjęciach lub boisz się rozpoznania przez znajomych do nieczego Cię nie bedę zmuszać.

Aktualnie jestem z jedną koleżanką,szukam dziewczyny która miałaby ochotę razem ze mną pracować i mieszkać.

Jeśli masz więcej pytań zadzwoń porozmawiamy umówimy się na ciastko i kawkę .
Rozmowa do niczego nie zobowiązuję.

! ! ! ! ! ! ! ! NIE SZUKAM ALKOHOLICZEK,NARKOMANEK,ZŁODZIEJEK ! ! ! ! ! ! ! !

Szczegóły

Miasto: Bieruń, województwo śląskie Status związku: Jest to skomplikowane Zasadność: Heteroseksualiści Długość: 150 - 155 cm Postawa: Slim Szkolenie: Szkolnictwo średnie Kolor włosów: Czarny Palenie tytoniu: Nr BDSM: Nr Rozmiar miseczki: B85 Ogolony: Tak Kolczyki: Tak Tatuaże: Tak