Nie będę czarowac ,że jestem miss, nie obiecam cudów, nie pójdę do łóżka z…

  • Homepage
  • >
  • Poznań
  • >
  • Nie będę czarowac ,że jestem miss, nie obiecam cudów, nie pójdę do łóżka z…

Nie będę czarowac ,że jestem miss, nie obiecam cudów, nie pójdę do łóżka z każdym, nie będę udawać głupiej aby podnieść czyjeś ego, nie będę się pstrykać, bzykać ani rozdrabniać, nie jestem dystrybutorem swoich nagich zdjęć, nie odpiszę na na poniżające mnie wiadomości.Za to obiecam, że w moim towarzystwie spędzisz miły czas, porozmawiasz na interesujące i niebanalne tematy, zapomnisz o stresie i problemach, będziesz chciał mnie częściej i więcej, spędzisz czas na szaleństwach łóżkowych lub perwersyjnych zabawach.
Bywam wytrawna i cierpka, przy tym intrygująca i namiętna, mocna jak espresso o poranku, wyjątkowa tylko dla smakoszy, kobieta w 100% , czasem szalona, czasem roztargniona, jednak nigdy nie nudna.
Cenie klasę i kulturę, obycie, dobrą kuchnię i teatr, czarną bieliznę i wysokie obcasy, niebanalnych mężczyzn, odważnych, zdecydowanych, z gestem , dyskrecja i higiena to oczywistość.
Poszukuję partnera do stałego układu, popartego gestem finansowym, czasem prawdziwe kobiety posiadają problemy finansowe.

Szczegóły

Miasto: Poznań, Wielkopolska Status związku: Pojedynczy Zasadność: Biseksualista Długość: 175 - 180 cm Postawa: Ustaw Szkolenie: Szkolnictwo średnie Kolor włosów: Brązowy Palenie tytoniu: Nr BDSM: Tak Rozmiar miseczki: D80 Ogolony: Tak Kolczyki: Nr Tatuaże: Nr